🏠 Zmiana adresu Kliniki. Od 1 września działamy na ul. Stefana Jaracza 4 w Częstochowie.

Klinika Twojej Diety

Uśmiechnięta Oliwia dała radę ?

Oliwka przyszła do nas ze swoją mamą, której metamorfozą nie tak dawno również się chwaliłyśmy.;) Zawsze uśmiechnięta, młoda, niezwykle sumienna, otwarta i mądra dziewczyna, u której podejrzewałyśmy insulinooporność, co później potwierdziło się i zostało zdiagnozowane przez lekarza. „Leczona” tylko dietą, dzięki ścisłej współpracy z naszym dietetykiem zredukowała 21 kilogramów w 10 miesięcy!

przed
po

Teraz Oliwia cieszy się lepszym samopoczuciem, brakiem senności, a wyniki badań oraz kondycja fizyczna zdecydowanie się poprawiły. Bardzo zaangażowana w wizyty kontrolne, pojawiała się na nich systematycznie i zadawała dużo pytań dotyczących zdrowego odżywiania. Jej duże zainteresowanie tą tematyką niewątpliwie zwiększyło świadomość swojego ciała oraz jego potrzeb. Sama przygotowywała posiłki, pilnowała proporcji, uczyła się jak je w zdrowy sposób komponować. Wdrożyła się również w aktywność fizyczną, co nas dodatkowo bardzo cieszy. ? Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników! ?

Jeśli i TY chcesz zmienić swoje życie, chcesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem, spójrz na te zdjęcia, zbierz w sobie siły i uwierz, że Tobie też się uda! Przyjdź na konsultacje do dobrego dietetyka, który przeanalizuje wyniki Twoich badań, powie Ci, jaki jest skład Twojego ciała oraz jakie są potrzeby energetyczne Twojego organizmu.

Zapraszamy do współpracy! Wspólnymi siłami spełnimy Twoje marzenia o niższej wadze, smuklejszej sylwetce, lepszym samopoczuciu i powrocie do zdrowia! Umów się na wizytę do dobrego, doświadczonego dietetyka.

Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc! ?

Chcesz osiągnąć podobny efekt?

Umów się na wizytę
Barbara Krawczyk - ZnanyLekarz.pl

Dietetyczne porady

Smacznie, zdrowo i pożywnie
🍭 Zobacz wszystkie wpisy
Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy
Lubisz nasze przepisy?

Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy zgodny z Twoimi potrzebami.