🏠 Zmiana adresu Kliniki. Od 1 września działamy na ul. Stefana Jaracza 4 w Częstochowie.

Klinika Twojej Diety

Redukcja przy niedoczynności tarczycy

Nie zawsze wizyta u dietetyka dotyczy redukcji dużej ilości kilogramów, czasami chodzi tylko o te kilka upragnionych, które czasami wbrew pozorom trudniej jest zrzucić, szczególnie, gdy towarzyszą nam problemy z tarczycą. Prawidłowo zbilansowany przez dietetyka program żywieniowy, uwzględniający indywidualne potrzeby pacjentki oraz jej systematyczna i sumienna praca, dały nam upragniony efekt.

przed
po

Wizyta u dietetyka łączy się niewątpliwie nie tylko ze zmianą nawyków żywieniowych, ale również ze zmianą stylu i sposobu życia. Zawsze jednak to życie zmienia się na lepsze. „To nie jest takie trudne… to kwestia przestawienia się i przyzwyczajenia”– słyszymy od swoich pacjentów! I my to potwierdzamy – to wcale nie jest takie trudne! Przecież stawką jest nie tylko utrata niechcianych kilogramów, ale przede wszystkim nasze zdrowie! Pani Katarzyna, odmłodziła swój wiek metaboliczny o 14 lat, zredukowała obwody i zbędne kilogramy (z 66,1 do 58,8), a przede wszystkim znowu zaczęła czuć się dobrze w swoim ciele!

Ciebie również zapraszamy do współpracy! Każdy ma szanse zmiany na lepsze, trzeba tylko z niej skorzystać ! Czas na decyzję, dobrą decyzję… Już dziś zadzwoń i umów się na wizytę do dietetyka.

Wspólnie pomożemy Ci osiągnąć upragniony cel!

Chcesz osiągnąć podobny efekt?

Umów się na wizytę
Barbara Krawczyk - ZnanyLekarz.pl

Dietetyczne porady

Smacznie, zdrowo i pożywnie
🍭 Zobacz wszystkie wpisy
Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy
Lubisz nasze przepisy?

Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy zgodny z Twoimi potrzebami.