🏠 Zmiana adresu Kliniki. Od 1 września działamy na ul. Stefana Jaracza 4 w Częstochowie.

Klinika Twojej Diety

Dostałem drugie życie ?

Czy to było noworoczne postanowienie, tego nie wiemy? ? Wiemy jednak, że Pan Wiesław przychodząc do nas w połowie stycznia i decydując się na współpracę z dietetykiem chciał coś zmienić w swoim życiu, chciał schudnąć!

przed
po

Do połowy października zredukował ponad 21 kilogramów i mnóstwo tkanki tłuszczowej. Jak to zrobił? Podjął właściwą decyzję, za namową córki podjął wyzwanie i wytrwał! Jak to sam określił „dostałem drugie życie”! Dzięki systematycznej współpracy z dietetykiem waga spadła, obwody pięknie zmalały, sprawność znacznie się polepszyła, sznurowanie butów przestało być problemem, a poziom jego energii i sympatii choć był bardzo duży, jeszcze się zwiększył ? Zawsze, jak pojawia się w gabinecie zaraża uśmiechem i pozytywną energią!

Z takimi pacjentami współpraca jest bardzo przyjemna, ale też trudniej nam się z nimi rozstać ? Kolejny nasz ogromny powód do dumy! Gratulujemy jeszcze raz pięknych wyników!

Potrzebujesz pomocy w redukcji wagi, wsparcia i motywacji? Zapraszamy do współpracy z doświadczonym dietetykiem. Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc ?

Chcesz osiągnąć podobny efekt?

Umów się na wizytę
Barbara Krawczyk - ZnanyLekarz.pl

Dietetyczne porady

Smacznie, zdrowo i pożywnie
🍭 Zobacz wszystkie wpisy
Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy
Lubisz nasze przepisy?

Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy zgodny z Twoimi potrzebami.