🏠 Zmiana adresu Kliniki. Od 1 września działamy na ul. Stefana Jaracza 4 w Częstochowie.

Klinika Twojej Diety

Dlaczego nie chudniesz???

DLACZEGO NIE CHUDNIESZ?

1. MYŚLISZ, ŻE OD ZDROWEGO JEDZENIA SIĘ NIE TYJE

Produkty takie jak orzechy, masło orzechowe, awokado, makaron pełnoziarnisty są jak najbardziej pożądane w naszej codziennej, zdrowej diecie, ale pamiętaj, że nie mają zero kalorii! Garść orzechów włoskich to aż 200 kcal, łyżeczka masła orzechowego to około 80 kcal, ½ awokado to około 140 kcal, a 100g makaronu pełnoziarnistego to 345 kcal. ?

2. NIE DBASZ O SPONTANICZNĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ

Spacer, dojazd do pracy rowerem zamiast auta, sprzątanie, wchodzenie po schodach, a nawet gestykulowanie czy wiercenie się i częsta zmiana pozycji – to wszystko również generuje wydatek energetyczny, który pozornie wydaje się niewielki, lecz jest bardzo istotny! ?

3. WIERZYSZ W SUPLEMENTY SPALAJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Rzeczywisty wpływ takich suplementów jest bardzo znikomy, a cena czasem zwala z nóg! Co więcej takie produkty mogą być zanieczyszczone niedozwolonymi środkami o nieznanym wpływie na nasze zdrowie.

4. PRZESZACOWUJESZ KALORIE SPALONE NA TRENINGU

Trening siłowy wcale nie spala dużo kalorii. Podczas godzinnego treningu prawdopodobnie spalisz około 150-300 kcal. Można być osobą bardzo aktywną, ale nietrenującą lub trenującą, ale nieaktywną *patrz dwa punkty wyżej* ?️

5. NIE WIERZYSZ W SWÓJ SUKCES!

Musisz wierzyć, że jesteś w stanie osiągnąć to co sobie zamierzyłaś. Bez wiary w swój sukces bardzo szybko stracisz motywację. Brak efektów będziesz tłumaczyć zewnętrznymi czynnikami, zamiast szukać błędów w swoim podejściu do diety.

Jeśli nie wiesz jak zmienić swoje nawyki i zacząć zdrowe odżywianie, tak aby w pełni zadbać o swoje zdrowie, skontaktuj się ze mną i umów się na wizytę.  793 979 676 lub umów wizytę na stronie: https://www.znanylekarz.pl/barbara-krawczyk-2/dietetyk/czestochowa

Zaufaj doświadczonemu dietetykowi i rozpocznij walkę o zdrowie i zgrabną sylwetkę!

Barbara Krawczyk - ZnanyLekarz.pl

Dietetyczne porady

Smacznie, zdrowo i pożywnie
🍭 Zobacz wszystkie wpisy
Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy
Lubisz nasze przepisy?

Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy zgodny z Twoimi potrzebami.