🏠 Zmiana adresu Kliniki. Od 1 września działamy na ul. Stefana Jaracza 4 w Częstochowie.

Klinika Twojej Diety

10 kilogramów mniej!

Powodów, które skłaniają do wizyty u dietetyka jest wiele. Na redukcję wagi decydujemy się głównie ze względów estetycznych, również zdrowotnych. Zbyt duża waga często nie jest dostatecznym powodem zmiany swoich nawyków żywieniowych, to choroba jest tym ostatecznym bodźcem. Tak też było w przypadku naszego pacjenta, który diametralnie zmienił swoje podejście do odżywiania. Nie tylko zredukował wagę, poprawił wyniki badań, swój wygląd i samopoczucie, ale przede wszystkim wyeliminował pochorobowe bóle głowy, które bardzo mu dokuczały.

przed
po

„Na własnej skórze” poczuł magiczną moc zdrowego, racjonalnego odżywiania. Treningową przygodę z dietetykiem zaczął od 5 kilometrów jazdy na rowerze, w tym momencie dystans wzrósł do 100 kilometrów! 10 kilogramów mniej, tkanka tłuszczowa zredukowana o 10%, znaczny wzrost kondycji i wytrzymałości, nic dodać nic ująć! Nasz kolejny bohater! Jeszcze raz gratulujemy i zdrówka życzymy ?

Ty również chcesz zmienić jakość swojego życia na lepsze? Już dzisiaj umów się na konsultacje do dietetyka, Tobie również możemy pomóc ?

Chcesz osiągnąć podobny efekt?

Umów się na wizytę
Barbara Krawczyk - ZnanyLekarz.pl

Dietetyczne porady

Smacznie, zdrowo i pożywnie
🍭 Zobacz wszystkie wpisy
Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy
Lubisz nasze przepisy?

Umów się na konsultację, aby zamówić program żywieniowy zgodny z Twoimi potrzebami.